تحقق شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی راه عبور از مشکلات کشور : تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها . روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 سوالات_متداول در خصوص کارت امتحان


١-بعد از پرکردن فرم ارزشیابی هر استاد، چرا گزینه "بازگشت" در پایین صفحه برام نمیاد که بتونم به صفحه قبل برگردم و فرم بقیه اساتید رو پر کنم؟


🔻بعد از پر کردن فرم هر استاد و ثبت آن، به جای گزینه بازگشت می‌تونید از سمت راست صفحه روی منوی "ارزشیابی اساتید در نیم‌سال جاری" کلیک کنید تا به صفحه قبل برگردید و بقیه فرم‌هارو پر کنید.


٢-با وجود تسویه بدهی تراز مالی، چرا باز هم منوهای سایت برام فعال نمیشه؟


🔻 علاوه بر تسویه تراز مالی، باید بدهی صندوق رفاه و بیمه خدمات آموزشی رو هم تسویه کنید.


٣-تا کی وقت دارم بدهی رو تسویه کنم و کارت امتحان بگیرم؟


🔻 تا قبل امتحانات (١٤ دي)اما توصیه می‌کنیم تا قبل از شروع امتحانات حتما بدهی خودتان را تسویه کنید و ارزشیابی اساتید رو انجام بدید تا بعدا به ارور سایت مواجه نشوید!


٤-چرا بعد از انجام ارزشیابی، با ارور "دانشجو در كنترل بازه زماني گزارش کارت جلسه امتحان مجاز نمی‌باشد" مواجه میشم و امکان دریافت کارت امتحان رو ندارم؟


🔻 این ارور به دلیل عدم مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه و ثبت وضعیت "عدم مجاز به ثبت نام در نیم‌سال به علت مشکل در اداره مشمولين" به وجود میاد. باید به اداره‌ی مشمولین حوزه‌ی مربوطه در واحد دانشگاهی جهت رفع نقص پرونده‌ مراجعه کنید. در صورت بررسی و رفع نقص و با حذف وضعیت ذکر شده توسط کارشناس مربوطه در واحد دانشگاهی، محدودیت اخذ کارت امتحان رفع می شود.


٥-قصد داشتم اقساط صندوق رفاه رو پرداخت کنم، اما به اشتباه از منوی مدیریت مالی پرداخت کردم و در تراز مالی بستانکار شدم و اقساطم پرداخت نشده. باید مجدد از صندوق رفاه پرداخت کنم؟


🔻 نه نیازی به پرداخت مجدد نیست. باید به امور مالی دانشکده خودتون زنگ بزنین تا اقساط رو براتون حذف کنن و مبلغ بدهکاری اقساط و بستانکاری تراز مالی با هم ادغام بشوند.