تحقق شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی راه عبور از مشکلات کشور : تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها . روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم

لطفا دستورالعمل و فایل های راهنما را مطالعه و ویدئوهای آموزشی نحوه برگزاری آزمون آنلاین پایان ترم در سامانه وادانا را در ذیل مشاهده فرمائید:

دستور العمل برگزاری امتحانات مجازی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت

ویژه اساتید و دانشجویان

 
   

  دانشجویان محترم

1.       شارژ لپ تاپ و شارژ گوشی همراه و اتصال اینترنت گوشی همراه به لپ تاپ الزامی است تا در صورت قطعی برق یا بروز هر گونه مشکل دیگر پروسه بارگذاری پاسخ سوالات در سامانه وادانا به درستی انجام گیرد. بدیهی است که پاسخ سوالات فقط و فقط باید در سامانه وادانا بارگذاری شود و ارسال پاسخ نامه به استاد به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد.

2.      طبق بخشنامه سازمان مرکزی دانشجویان بدهکار بالای پنج میلیون ریال، قادر به ورود به سایت وادانا نیستند. لذا خواهشمند است دانشجویان گرامی هر چه سریعتر جهت تسویه حساب اقدام کنند.

اساتید گرامی

در ذیل فایلهای راهنما جهت ایجاد قالب آزمون قابل مشاهده و دانلود می باشد:

راهنمای ایجاد آزمون

ویژه اساتید

 

1.       اساتید گرامی لطفا در اسرع وقت نسبت به دریافت ابلاغیه خود از سامانه آموزشیار اقدام کنند. در صورت وجود مشکل از آقای پورعمو پیگیری فرمایند.

2.      با توجه به مشکلات پیش آمده در ترم گذشته، اساتید محترم سه روز قبل از تاریخ برگزاری امتحان نسبت به بارگذاری سوالات اقدام فرمایند.

3.     با توجه به حذف ناظر امتحانات از جلسه امتحان و عدم دسترسی مستقیم دانشگاه به سوالات امتحانی، مسئولیت اجرای صفر تا صد امتحانات بر عهده خود استاد است. خواهشمند است در زمان برگزاری امتحان، استاد آنلاین و در دسترس باشد.

4.     پرینت سوالات به مسئول امتحانات آقای دست خط تحویل داده شود.