تحقق شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی راه عبور از مشکلات کشور : تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها . روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه سال 1400 ، جناب آقای دکتر تهرانچی در بازدید خود از واحدهای استان گیلان با سفر به شهرستان فومن از وضعیت پروژه ساختمان در حال احداث دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت بازدید نمودند و دستورات مهمی در جهت بر طرف شدن مشکلات این ساختمان و از سر گیری مجدد مراحل ساخت و اتمام هر چه سریع تر آن صادر نمودند.

در این سفر که با همراهی جناب آقای دکتر دوستار رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و مشاوران جناب آقای دکتر طهرانچی صورت پذیرفت ، دکتر طهرانچی از نزدیک  مشکلات این ساختمان و دلایل عدم پیشرفت پروژه را شخصا بررسی نمودند.

لازم به ذکر است که پروژه ساختمان آموزشی-اداری-آزمایشگاهی ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی به مساحت 6225 متر مربع و در زمینی به مساحت 32هزار متر مربع در ضلع جنوبی جاده سراوان قرار دارد که بزرگترین پروژه ساختمانی دانشگاهی شهرستان است.این پروژه از سال 1393 آغاز و در سال 1395 با پیشرفت فیزیکی بیش از 80% نا تمام رها شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از فرماندار محترم، نماینده محترم شهرستان فومن و شفت ،دادستان ، امام جمعه محترم ، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان فومن که دانشگاه را در انجام این بازدید یاری نمودند کمال تشکر و امتنان را دارد.