حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 در آستانه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن وشفت با همراهی بنیاد شهید و امورایثارگران فومن با تعدادی از آزادگان و جانبازان سرافراز این شهرستان دیدار کردند.

مسئولان در این دیدارها با آزادگان و جانبازان عزیز، محمدتقی حسینی، رضا شهبازپور، تراب نظری، عزیزالله صفری و حقیقی، بر تکریم از تلاشها و رشادتهای این دلیرمردان و خانواده معزز شاهد و امورایثارگران تاکید کردند.

دکتر سید سجاد گشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در این دیدارها، گفت: بر خود وظیفه و مایه افتخار می دانیم که در دیدار با یادگاران هشت سال دفاع مقدس، از منویات این عزیزان که همان مسیر سعادت و شهادت در راه خداوند بزرگ است، بهره مند شویم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد در قالب ستاد شاهد و امور ایثارگران ، در خدمت این عزیزان باشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن نیز در دیدارها گفت: خدمت به خانواده معزز شاهد و ایثارگر و جامعه عزیز و ارجمند آزاده و جانباز، خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بهروز محمدی افزود: در شهرستان فومن توفیق داریم به صورت منظم و مدون با حضور مسئولان با این عزیزان دیدار داشته و از فیوضات این دیدارها، بهره مند شویم.

در پایان ، مسئولان حاضر با حضور در روستای چیران شهرستان فومن از روند احداث واحد مسکونی در قالب اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت بازدید کردند.