حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: ارائه خدمات در شان به همه دانشجویان از جمله داتشجویان ستاد شاهد و ایثارگر، افتخاری بزرگ و بابرکت برای دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت، دکتر سید سجاد گشتی در دیدار با رئیس و معاون بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان فومن با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام بویژه دانشجویان شهید، افزود: رسیدگی به امورات دانشجویان ستاد شاهد و امور ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی در اولویت امور قرار دارد و در این زمینه ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه با تعامل با بنیاد شهید و امورایثارگران در تلاش و اهتمام است.

وی ادامه داد: ارائه خدمت در شان و منزلت جایگاه رفیع اعضای ستاد شاهد و امور ایثارگران که خود این عزیزان و یا افراد منتسب به خانواده های آنان، برای عزت و سرافرازی ایران اسلامی از جان خود مایه گذاشته اند، اجری دنیوی و اخروی دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن نیز در این دیدار گفت: دانشجویان ستاد شاهد و ایثارگران یا خود بعنوان جانباز و ایثارگر و یا خانواده معزز آنان، به خوبی فرهنگ ناب ایثار و شهادت  و فضایل اخلاقی را برای تعالی ایران اسلامی لمس و درک کرده اند.

بهروز محمدی افزود: از این رو این عزیزان در جبهه های اقتصادی، اجتماعی و علمی و ... در زمینه های مختلف متعهدانه و متخصصانه در کنار دیگر دانش آموختگان دانشگاه، منشا برکات فراوان هستند.

وی در پایان، تعامل خوب دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امورایثارگران را موجب رضایتمندی بیش از پیش اعضای ستاد شاهد و امورایثارگران عنوان کرد.

در این دیدار همچنین، معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی و امام جماعت و مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت حضور داشتند.