حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 آئین گرامیداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، روز مقاومت، ایثار و پیروزی، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فومن در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با تسلیت ایام شهادت حضرت مولی الموحدین امیرالمومنین امام علی(ع) و لزوم بهره مندی مناسب از ماه مبارک رمضان بویژه شبهای قدر، ایام آزاد سازی خرمشهر قهرمان را گرامی داشت.

سرهنگ حمید جانباز گفت: ایمان راسخ به قدرت خداوند متعال رمز اصلی پیروزی و آزادسازی خرمشهر بود و از آنجاست که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، آزادسازی خرمشهر یک حادثه نیست بلکه یک جریان است، همان جریانی که امروز هم می تواند راهگشای همه مشکلات باشد.

وی ادامه داد: جریانی که بر پایه فضل الهی، وحدت کلمه، توجه به ظرفیت های داخلی، خودباوری و لزوم باور به جوانان و استفاده از نبوغ آنان باشد، راهگشای هر مشکلی خواهد بود.

وی با تقدیر از دانشگاه آزاد اسلامی بواسطه رونق تبیین مبانی انقلاب اسلامی در جمع دانشگاهیان بیان کرد: امروز ایران اسلامی با خط مشی قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و نگاه و جریان انقلابی در زمینه های مختلف بویژه در حوزه علم و دانش در جهان شناخته شده و سرآمد است.

بنا بر این گزارش، در این آئین که دکتر سید سجاد گشتی، رئیس، اعضای هیات رئیسه، کارکنان، دانشجویان و اساتید حضور داشتند، مسئول بسیج اساتید واحد فومن و شفت نیز در سخنانی با گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر، گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند و بی بدیل و ناب، برای خودسازی انسان است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا تقی زاده، افزود: درهای بهشت در ماه مبارک رمضان بروی بندگان خدا گشوده است و ماه، ماه میهمانی خداوند بزرگ است، پس چه خوب است در خانه ای که صاحبش خداست مهمان شویم.

در پایان این آئین، نیز از کارمند واحد فومن و شفت ، خدابخش حاجتی که در حرکتی خداپسندانه مبلغ 30 میلیون ریال پول گمشده را به صاحبش برگردانده بود، تقدیر بعمل آمد.