حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 در راستای حمایت از عملکرد شایان مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رئیس و جمعی از استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن با فرماندهی این ناحیه دیداری صمیمانه داشتند.

به گزارش روابط عمومی واحد فومن و شفت ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فومن در این دیدار با تبیین جایگاه بسیج و سپاه، مردمی بودن و حمایت همه جانبه مردم از سپاه پاسداران در دوران انقلاب اسلامی را مایه افتخار دانست.

سرهنگ پاسدار حمید جانباز ضمن قدردانی از ریاست و مجموعه عوامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برای حضور در مجموعه سپاه پاسداران، گفت: سپاه پاسداران افتخار دارد بنا به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب اسلامی و منویات فرماندهی کل قوا رهبر معظم انقلاب اسلامی، در هر شرایطی در مقابله با دشمن و همراهی ملت شریف جلودار باشد، چرا که سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی است.

وی افزود:  اقدامات خصمانه دولت استکباری ترامپ، علیه ملت بزرگوار ایران اسلامی و این بار سپاه پاسداران ، موجب شد وحدت و یکپارچگی مردم در همراهی سپاه که نهادی برای مردم است، بیشتر و مایه دلگرمی و قوت قلب پاسداران شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز در این دیدار صمیمانه با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: مجموعه حاضر از دانشگاه آزاد اسلامی مشتاقانه در جهت قدردانی از زحمات عزیزان سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن حضور یافته اند.

دکتر سید سجاد گشتی افزود: استکبار جهانی با تفکر دیکتاتوری هیچ گاه به فکر خدمت به مردم جهان بویژه مردم مقاوم و انقلابی ایران اسلامی نبوده است و تناقض در گفتار دروغین که حامی مردم جهان است  و عملکرد ترامپ رئیس جمهور امریکا در جنگ طلبی ها و تحریم ها علیه مردم جهان، گواهی بر این ادعاست.

وی ادامه داد: پاسداران عزیز در هر شرایطی چه در جنگ و چه در عرصه های خدمت رسانی از جمله سیل اخیر کشور، همیشه برای امنیت میهن عزیزمان تلاش کرده اند و این اقدام خصمانه امریکا، بهانه ای شد تا به رسم ادب و وظیفه انسانی از تلاشهای صادقانه سپاه پاسداران قدردانی کنیم.

بنا بر این گزارش، در این دیدار صمیمانه به همت پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید محمد پورطاعتی و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت ، حاضرین با در دست داشتن پوستر ما همه پاسدار هستیم از زحمات جان بر کفان سپاه پاسداران قدردانی کردند.26/01/98