حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 مراسم گرامیداشت نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در نمارخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد فومن و شفت، دانشگاهیان بسيجي و ولايتمدار دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت پس از حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز 9 دی در سطح شهرستان فومن، با اقامه نماز ظهر و عصر، ویژه برنامه نهم دی ماه را از سوی بسیج اساتید ، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی برگزار کردند.

در این مراسم دکتر کیوان میرزایی فشالمی رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان گفت: راه مقابله و خنثی کردن فتنه بزرگ 88 ، عنایت خاصه خداوند به ملت شریف و وفادار ایران اسلامی و رهبری ارزشمند مقام معظم رهبری بود و این روشنگری به صورت مستمر از سوی معظم له ادامه دارد.

وی به بررسی و تجزیه و تحلیل ساختار و سازمان فتنه 88 پرداخت و عنوان کرد: فتنه ابعاد مختلفی داشت و در ابعاد اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی، سیاسی و امنیتی و بین الملل اثر مخربی ایجاد کرد و این همه وفاداری مردم در غبار فتنه آلوده شد.

وی تاکید کرد: باید معیار انقلابی بودن تنها پایبندی به اصل ولایت فقیه باشد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان در طول تاریخ نظیر نداشته و ندارد و این بصیرت آگاهانه مردم ولایتمدار است که رمز مقاومت و پیروزی ایران اسلامی است.