حضرت علی (ع): ارزش هرکس به قدر همت اوست. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

 درآستانه فرارسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، نشست بصیرتی با محوریت 13 آبان تحت عنوان بازخوانی خصومت آمریکا در طول چهل سال، حیات طیبه انقلاب اسلامی و مقاومت در برابر استکبار ، تنها با ادامه راه شهدا و ولایت فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد فومن و شفت، در این نشست بصیرتی که از سوی بسیج اساتید و پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید محمد پورطاعتی و دفتر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با حضور دکتر گشتی رئیس، استادان و کارکنان بسیجی در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد، رئیس واحد فومن و شفت در سخنانی با گرامیداشت فرارسیدن 13 آبانماه و خیرمقدم به حاضرین بر ادامه راه شهیدان تاکید کرد.

در ادامه دکتر محمد جلائی از سرداران و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در سخنانی با گرامیداشت یوم الله 13 آبانماه و نیز یاد و خاطره شهیدان سرافراز و امام شهیدان بیان کرد: تاریخ طومار گشوده و درس عبرت در برابر طومار بسته آینده است.

وی تشریح مطالعات تاریخی روند پیروزی انقلاب اسلامی ایران و اتفاقات پس از آن، گفت: دشمنان خارجی و داخلی در طول دوران انقلاب تا کنون درصدد تضعیف آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بوده اند و در بخش های مختلف علی رغم تحمیل جنگ، ترورهای شخصیت های گوناگون، تحریمهای اقتصادی و ... نتوانستند بر عزم ملت شریف ایران تحت امر امام خمینی(ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری، بکاهند.

سردار جلایی افزود: همیشه این منطق که ما می توانیم ، ما نمی ترسیم و خدا با ماست مایه پیروزی انقلاب اسلامی ایران در صحنه های مختلف دشمنی ها استکبار جهانی بوده است.

در این جلسه همچنین حاضرین در زمینه های مختلف سوالات خود را از حضور استاد حاضر مطرح کردند.