مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهید تندگویان سپاه ناحیه  فومن در جلسه پایگاههای مقاومت بسیج ادارات این شهرستان به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید محمد پورطاعتی دانشگاه آزاد اسلامی فومن وشفت، گفت: توجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت به حوزه فعالیت های بسیج ستودنی است.
در این جلسه که با محوریت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر برنامه های هفته بسیج برگزارشد، سرهنگ دوم پاسدار حسین یوسف پناه در سخنانی با تشکر از میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت و دکتر گشتی رئیس واحد و قدردانی از کارهای صورت گرفته در پایگاه مقاومت بسیج کارکنان این واحد دانشگاهی عنوان کرد: هفته بسیج هفته میثاق امت با ولایت و آرمانهای شهدای عزیز ایران اسلامی و تبیین فعالیت های ارزشمند ارتش بیست میلیونی بسیج به فرماندهی رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی است.
وی عنوان کرد: فرماندهان و بسیجیان عزیز پایگاه های تابعه حوزه بسیج اداری علاوه برانجام کارهای عمومی برای گرامیداشت هفته بسیج، نسبت به برگزاری برنامه های هدفمند و با کیفیت در این زمینه برنامه ریزی کنند.
وی با توجه به تحولات منطقه و اظهارات سخیف ترامپ رئیس جمهور بی سواد آمریکا گفت: این فرد، از ترس ابهت و بزرگی ملت ایران اسلامی،خون پاک شهیدان و رهبری مقام معظم رهبری به یاوه گویی افتاده و ملت ایران همانند دوران انقلاب اسلامی در دهه چهارم از آن، همچنان با وحدت و همدلی و همزبانی گوش به فرامین ولایت و رهبری دارند.
مهندس محمد رضائی پور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید محمد پورطاعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی بویژه شهدای مدافع حرم گفت: به بسیجی بودن خود افتخار می کنیم و برای خدمت صادقانه به بسیجیان و جامعه اسلامی تحت فرامین و منویات مقام عظمای ولایت از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج همیشه ایام مظهر اقتدار ایران اسلامی و مایه عشق و امید ملت سرافراز میهن مان بوده است، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور و واحدهای دانشگاهی افتخار استقرار پایگاههای مقاومت بسیج در رده های کارکنان، اساتید و دانشجویان را دارد که نشانگر عشق و علاقه وافر دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت های ارزشمند بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی برای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های هفته بسیج در واحد فومن و شفت با همراهی و همدلی موجود در حوزه ریاست دانشگاه، به ریاست دکتر گشتی و مجموعه همه همکاران بسیجی این واحد دانشگاهی اعلام آمادگی کرد.