مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با تمجید فراوان از برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم توسط بسیج دانشجویی،گفت: اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی، یک حرکت انقلابی است که شادی و امید را در دل مردم مومن روشن کرده است.
دکتر سید سجاد گشتی در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی واحد فومن و شفت در قالب قرارگاه جهادی شهدای گمنام بسیج دانشجویی دفتر غرب استان گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درباره اهمیت اردوهای جهادی افزود: معظم له چه زیبا فرمودند یک روز نیازِ حرکت دفاعی در درون جامعه بود، یک روز نیازِ حرکت دفاعی در مرزهای کشور بود، یک روز نیازِ به علم و دانش است، یک روز نیازِ به تحکیم عقاید و ایمانهاست، یک روز نیازِ به خدمتگزاری است؛ در همه‌ی این شرائط، میوه‌های متناسب با فصل در اختیار مردم گذاشته میشود. این حرکتِ انقلاب است.
وی ادامه داد: تعدادی از جوانان کشور از مناطق مختلف در نقاطی که نیاز به بازسازی و تعمیر دارد در اردوهای جهادی حضور پیدا می‌کنند.
گشتی با تاکید بر اینکه اردوهای جهادی به واقع فی‌سبیل الله برگزار می‌شود، تصریح کرد:‌ چه فردی پیدا می‌شود که تفریحات خود را رها کرده و وقت خود را در این اردوها سپری می‌کند، از همین رو این اردوها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و از توان بسیجیان خالص بر می آید.
بنا بر این گزارش، تعمیر و شستشو منبع آب روستای خرمکش، اجرای فنداسیون برای خانه محروم و تهیه مصالح مورد نیاز، ساخت یک کانون فرهنگی در مسجد خرمکش ، آماده سازی۲۵۰ متر زمین برای جا گذاری لوله آبرسانی روستای شیخ محله ، رنگ آمیزی دو مدرسه در روستاهای علیسرا و خرمکش و کلاس های آموزشی وفرهنگی برای کودکان ونوجوانان این روستاهای محروم در شهرستان شفت از سوی  قرارگاه جهادی شهدای گمنام بسیج دانشجویی دفترغرب گیلان با حضور 30 دانشجوی بسیجی برادر و 35 دانشجوی بسیجی خواهر برگزار شد.