مقام معظم رهبری: سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی. روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت  

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان و نخبگان به مدت چهار روز با حضور 25 نفر از استادان عضو هیات علمی و مدعو در این واحد دانشگاهی خبر داد.
دکتر سید سجاد گشتی افزود: طرح دانش افزایی و توانمندسازی اساتید در قالب طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه آزاد اسلامی در راستای سند چشم انداز توسعه کشور از سوی ستاد هم اندیشی استادان و نخبگان واحد با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به اجرا درآمد.
وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در طرح ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاهی آزاد اسلامی با عنوان اخلاق علمی و حرفه ای سطح یک با حضور استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسن اسلامی آشنا شدند.
وی گفت: برنامه های اسلامی و سیاسی مانند طرح ضیافت اندیشه موجب گردهم آمدن اساتید و نخبگان دانشگاهی در محیط های مقدس و معنوی، در فضایی پرطراوات و سرشار از شادابی، خودسازی و تهذیب می شود.
گشتی افزود: طرح ضیافت اندیشه یک فضای دلنشین و معنوی است که اساتید فرصت مناسبی پیدا می کنند تا ضمن کسب هرچه بیشتر معارف اسلامی، قرآنی و سیاسی و آشنایی با فضای نظام سیاسی و اسلامی و نگاه عمیق به جریانات فکری و فرهنگی به بیان دیدگاه های خود در این خصوص پرداخته و در یک محیط باز و آزاد به بحث و تبادل نظر پیرامون این مباحث بپردازند.
وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه اساتید در تربیت دانشجویان و جوانان مومن و متخصص و کارآمد در تحقق ایده دانشگاه آزاد اسلامی و نیل به اهداف سند چشم انداز توسعه، طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان در قالب طرح ضیافت اندیشه اجرا می شود.